• İletişim
  • +90 242 316 44 70

Pazartesi - Cumartesi ( 09.00 - 18.00 )

add2.jpg

DİŞ HEKİMİ
ADNAN ADALI

Diş Hekimi Adnan Adalı 1980 yılında Ankara üniversitesi Diş Hekimi fakültesinden mezun oldu.1980 -1985 yılları arasında Almanya da yaşadı.Ağız cerrahisi ve Diş Hekimliği eğitimini geliştirdi. Almanca ve İngilizce bilmektedir.
 
1985 ‘ de Antalya’daki muayenehanesini açtı. Muayenehane son derece ileri teknoloji ürünü cihazlarla donatılmıştır. Muayenehanede bulunan Lazer cihazıyla dişe dokunmadan anestezisiz  çürük temizlenebilmekte, ameliyatlar kansız,  ağrı olmadan yapılabilmektedir. Diş eti ameliyatlarında anesteziye gerek kalmamaktadır.
 
Teşhisler röntgen teknolojisinin en son aşaması olan RVG ( Radio – Visio – gram ) cihazıyla bilgisayar ekranına yansıtılıp konmaktadır. İmplant, gömülü diş ve diş eti ameliyatları yapılmaktadır.
 
Muayenehanenin içinde bulunan son derece modern, özel Laboratuarda özel eğitimden geçmiş ( İstanbul Üniversitesinden mezun ) diş teknikeri tarafından en son teknikler kullanılarak porselen dişler, metalsiz porselenler ( Zirkon ) ve hareketli tüm protezler yapılmaktadır.


PERSONELİMİZ

Adnan Adalı
Adnan AdalıDiş Hekimi
Süreyya Adalı
Süreyya AdalıDental Hygenist
Yaşar Yörük
Yaşar YörükAğız ve Diş Sağlığı Teknikeri
Melisa Çimen
Melisa ÇimenAsistan

TEDAVİ SÜRECİ

İmplant’da ( Gerekli Zaman 7 Gün )
  • 1.Seans: Geliş, bilgi görüşmesi, muayene, implant yerleştirme
  • 2.Seans: Tedavi sonrası kontrol

Hatırlatma: Bu tedavide İmplantlar yerleştikten sonra İmplant üstü, kaplama yada köprüler ancak (3 -6 Ay) iyileşme sürecinden sonra yapılabilir.

Kaplama,Köprü ve İnley ( Gerekli Zaman 3 - 5 Gün )
Tüm Protezler ( Total / Gerekli Zaman 3 - 5 Gün )
Kombinasyonlu - Bölümlü Protezler ( Kronla Kombinasyonlu,Köprüyle Yarım Protezler ( Gerekli Zaman 5 - 7 gün)